Alışveriş sepetiniz boş!
  • Türkçe
  • English
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Hakkımızda

Türkiye'nin Kaliteli Alışverişte Tek Öncü Markası

            DRNSpor.com, yerel mağazasıyla tüm Türkiye'ye hizmet verebilmek amacıyla 2013 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren spor ayakkabı ve spor aksesuarlarında kaliteli marka ürünleri ile sektörde öncü olmak hedeflerini sürdüren online spor ayakkabıları satış mağazasıdır. DRNSpor.com ekibi müşterilerimize her zaman en kaliteli ve uygun fiyatlı alışveriş olanağı sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Yenilikçi bakış açısı ile müşteri deneyimini ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak öncelikli hedeflerimizdendir.

Siz de spor alışverişlerinizi DRNSpor.com ’dan yapabilir, yüzlerce indirimli ürün ve size özel avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. 

Keyifli alışverişler.

Güvenli Alışveriş

DRNSpor.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. DRNSpor.com ’dan alış veriş yapan müşterilerin kredi kartı bilgileri yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Ayrıca kredi kartı kullanmak istemeyen müşterilerimize kapıda ödeme avantajını sağlamaktayız.